Ramazan Bayramı / Bayram Tatili Kaç Gün? – 2011

Ramazan Bayramı tatili ya da diğer bir ifadeyle Şeker Bayramı tatili bu yıl (2011) kaç gün sürecek?

Ramazan Bayramı Tatili Kaç Gün? - 2011

Ramazan Bayramı Arefesi 29 Ağustos 2011 Pazartesi’ye denk geliyor. 30 Ağustos 2011 Salı günü ise Ramazan Bayramı’nın ilk günü. Razaman Bayramı 1 Eylül Perşembe günü sona ersede aldığımız duyumlara göre Ramazan Bayramı tatili 9 gün sürecek.

Kısaca Ramazan Bayramı tatili 27 Ağustos 2011 Cumartesi günü başlayıp, 4 Eylül Pazar günü son bulacak. Yani birleştirilerek 9 günlük tatil süresine tamamlanacak.

Neleroluyor.net bayram tatili müjdesini  günler öncesinden haber veren ilk web sitesidir.

Resmi Açıklama Yetkili Ağızlardan yapıldı.

Bülent Arınç bayram tatili hakkında şunları söylemiştir.

Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısına yönelik yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı dolayısıyla kamu çalışanlarının 29 Ağustos Pazartesi yarım gün, 2 Eylül Cuma günü tam gün idari izinli sayılacağını, bu konuda Başbakan Erdoğan’ın genelgeyi imzaladığını söyledi.

 

5 Comments

  1. Zaten çok çalışıyoruz ya, paramızda bol tatil için, bu yönden uzaması kötü…Ancak iç piyasanın canlanması açısından iyi olur…kısaca yukarısı bıyık, aşağısı sakal :)

  2. tatilin birleştirilmesin yoksa millet gene tatil beldelerinde gününü gün edecek bu mübarek ayın son gününde somalili kardeşlerimiz için tatile ayıracağımız paranın %10 unu ayırsak kalanını ise ekonomiye kazandırsak ne olur yani

  3. ben bayram tatilinin 9 gün olduğunu biliyordum 10 ağustos da neleroluyor.net den okudum.şaka bir yana bu haberi veren ilk site sizdiniz bu haberi tüm arkadaşlarıma okuttum.siteniz kaliteli bundan sonra amonenizim diğer konularınıza bir öz attım haber hariçi bilgi içerikli çok konularınız var başarılarınızın devamını dilerim iyi yayınlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.