www.jtibenimbayim.com

JTI BENİM BAYİM Aldığımız bilgilere göre jti-benim-bayim internet sitasi 24.Aralık pazartesi açılıyor.Büyük bir merakla 5000 kadar üyesi olan site ağustos ayından beri bakın ve yenileme calışmaları nedeniyle yayında değildi.

Alınan son bilgilere göre yapılan açıklama şudur.

JTI Benim Bayim internet sitesine yoğun ilgi nedeniyle sitemizde bugüne özel olarak bazı teknik problemler yaşanmaktadır.
Problem kısa zaman içinde çözülecek ve size SMS ile bildirilecektir.
İlginize teşekkür ederiz
jti
SİTEYE GİRMEK İÇİN BU LİNK İ KULLANIN:  http://www.jtibenimbayim.com/

59 Comments

 1. kullanıcı adımm şifremmm geldı ama sıtenıze gırışş yapamıorumm yardımcı olurmusuunuz burda
  ıyı eglenıcezzz sanırımmm

 2. Aynı site içerisindeki bu yazı yok iyi yazılmış “2013 hemen başı beklenen zam dalgası başladı ilk olarak sigaraya paket başı 1 tl zam geldi,arından alkollü içeceklere 50 kr ve 1 tl arası zam yapıldı.İnsanlar şaşkınlıklarını gizleyerek zaten biz alışkınız yer yeni yil başlagıcı zam oluyordu ve oldu dediler.

  Asıl anlatmak istediğim konu ise sigaraya zam geldi firmalar sigara fiyatlarını pazar payına göre sırayla açıklıyor.Bundan sonra kargaşa başlıyor.bazı firmalar ürününü tanıtmak için fiyatlarını geçiktiriyor,zam açıklaması yapan firmalar satıy payını kaybetmemek için sigara fiyatlarında kısa süreliğine geri indirim yani küçük stratejik geri adım atmak .
  Son satıcı bayi ile tüketiçiyi karşıkarşıya getirme politikası bu x sigara 6 tl yarın 5 tl geri çekmek ve diğer gün tekrar 6 tl yapmak gibi burda olan son satıçı bayi ye oluyor müsteri ile olan diyaloklar bozuluyor.

  Şunu belirtmek istiyorum sigaranın üzerinde fiyat yazmıyor sadece tavsiye edilen fiyat deniyor örnek olarak 8 tl fiyat yazan sigara ürününü isterse son satıçı firma 10 tl satabilir.

  Geşmiş zamanda bu uygulama başlamışdır ama ticari ahlak için uygun olmadığı için uygulanmıyor yada bilinmediği için yapılmamaktadır .Bu sonuru ordatan kaldırmak daha mantıklı görünüyor.”

 3. JTİBENIMBAYIM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE Doğru olarak yanıtlamış olduğum bilgi küpündeki soruların puanları ve anket puanları PUAN geçmişimı inceledığımde yansımamış göruluyor.Yetkili arkadaşların bu durmu inceleyıp gerekli düzeltmeyi yapmaları içın arz ve talep ederım. SEZER MARKET ADANA

 4. Biraz degil baya bir sınır bozucu oldugunu söyleyebilirim alt yapısı hazırlanmadan hadi yapalım diyerek ten yapılmış hazırlanmış bir site su an inanirmisiniz sınır küpü oldum sabahtan beri girmek icin cebellesiyorum ve bu son bitti bu arada firmayida bu olumsuzluktan dolayı 10 uzerinden 1 ödüllendiriyorum tesekkurler jti ,….

 5. madem olmuor bızı neden yoruorsunuz be jıtem cıler oluınca msj gonderınklı vaktımızı harcamayalım

 6. Müşteri temsilcisini aradım ben giriyorum diyor konya merkezden arkadaşımı aradım oda giremedi demek ki genel olarak bir sıkıntı var sitede bir an önce ne yapılcaksa yapılsın.

 7. bu siteden bir durum olmaz bu evinsiz işlerle ugraşmayın arkadaşlar bunlar cıkarcı insanlar bunların alayını…………… bipppppppppppppp

 8. ben konya akşehırden rıza ozturk
  aksehırde ben ılk 20 ye gırmısım satıstane yazıkkı 8 aydır hıcbır muatabım yok bulamadım satıs elemanından baska kımseyı goremıyoruz bızımde dıyeceklerımız ısteklerımız var
  bu durumda sıtanttınızı kaldıracagım gorevlı sef arkadaslar tlfn a daı cıkmıyor lar

 9. ben izmir den hasan turşucu benimde şikayetim ilgisizlik ve güvensizlik var bunuda anlatacak kişiler yok siz camel sigarasının fiyatına güvenmeyin siz bizlere güvenin bizleri dinleyin feza market inönü cad.no.250 izmir hatay kuruluş 1949 saygılarımla

 10. ben izmir den hasan turşucu benimde şikayetim ilgisizlik ve güvensizlik var bunuda anlatacak kişiler yok siz camel sigarasının fiyatına güvenmeyin siz bizlere güvenin bizleri dinleyin feza market inönü cad.no.250 izmir hatay kuruluş 1969 saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.